قوانین و مقررات

قوانین ثبت نام ، خرید و استفاده از سایت ای رند

سایت ای رند مفتخر است تا خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می نماید. به لحاظ حفظ انسجام کاربری سایت و راحتی کاربران قوانینی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. این قوانین به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به بخش “قوانین سایت” در صفحه اصلی مراجعه کنید.

تعاریف

مقصود از واژه ی فروشگاه فیزیکی ، محل فروشگاه ای رند به آدرس : تهران ، ملارد ، مارلیک فاز3 خیابان ارغوان جنوبی، نرسیده به خ شیوا، روبروی پارک شیوا، ساختمان جنب دبیرستان شهید مدرس می باشد.

مقصود از واژه فروشگاه اینترنتی Erond.ir می باشد.

هر بازدیدکننده سایت را یک کاربر می نامیم حتی اگر این بازدیدکننده در سایت ثبت نام نکرده باشد.

مقصود از نهایی شدن ، تکمیل و یا ثبت سفارش ، طی نمودن کلیه مراحل ذیل می باشد:

  1. تکمیل تمامی موارد مشخص شده در فرم سفارش
  2. واریز وجه طبق فاکتور صادره
  3. پیگیری سفارش توسط خریدار واخذ تایید

هر بازدیدکننده از سایت Erond.ir اعم از میهمان یا عضو یک کاربر تلقی می شود ،

ساعت کاری فروشگاه اینترنتی ” ای رند ” همه روزه از ساعت 9 الی 17 به جز ایام تعطیل میباشد.

کاربری

این سایت (Erond.ir) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .

استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت کاربر حذف خواهد شد. نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.

تمامی سفارشات اینترنتی در سایت فروشگاه ای رند آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.

سایت ای رند امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.

فروشگاه اینترنتی ای رند این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره ی 09330012600 و یا ایمیل Info@erond,ir مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.

ای رند این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

در سایت ای رند امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.

از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. در صورتی که ارسال های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر ، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد.

در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بی احترامی به کاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت و فروشگاه فیزیکی، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.

استفاده از سایت ای رند به منزله مطالعه و پذیرش کلیه قوانی و مقررات سایت می باشد. از اینرو هیچ ادعایی از جانب کاربر مبنی بر عدم اطلاع از مقررات پذیرفته نخواهد بود.

با حضور در  این سایت مسئولیت خرید ، رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.

سفارش

درخواست سفارشاتی که مطابق با اخلاق ، عرف و قوانین جمهوری اسلامی نباشد رد شده و سایت هیچ مسئولیتی در قبال اجرای آنها نخواهد داشت.

هنگام سفارش ، ثبت شماره ثابت و همراه معتبر و قابل دسترسی برای خریداران الزامی است،  در صورت عدم پاسخگویی یا دسترسی شماره ثبت شده، فروشگاه مختار است حتی در صورت واریز وجه سفارش مشتری را لغو نماید.

هماهنگی های سفارش تنها از سایت و یا تلگرام به صورت مکتوب ملاک قرار داده می شود و هیچگونه تماس و سفارش شفاهی معتبر و قابل استناد نخواهد بود.

محصولات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی با توجه به این که به صورت منحصر به فرد می باشند و از هر محصول تنها امکان فروش یک عدد وجود دارد، در صورت تداخل در خرید آنلاین و عدم موجودی، اولین خریدار صاحب و مالک آن خط به شمار می رود و مبلغ پرداختی کاربر دوم به حساب کاربری او منتقل خواهد شد.

قیمت ها ممکن است بدون اطلاع کاربران تغییر کند. قیمتی معتبر است که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده است.

سفارش خود را با دقت ثبت کنید، ثبت سفارش به منزله اطلاع کامل از توضیحات محصول و قوانین سایت می باشد ، پس از ثبت سفارش فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی 09330012600 تماس حاصل فرمایید.

حداقل فاصله زمانی بین ثبت سفارش تا تکمیل سفارش 1 تا 10 روز می باشد. که برای هر محصول در قسمت توضیحات بازه زمانی اعلام شده است. این زمان با توجه به شرایط جانبی نظیر موجودی و یا نوع محصول و یا شلوغی فروشگاه قابل افزایش است.

در صورتی که زمان درخواستی شما برای آماده شدن کمتر از موارد فوق بود، با شماره 09330012600 تماس حاصل فرمایید.

با توجه به موارد فوق، مشتری ملزم به انتخاب صحیح تاریخ و ساعت تحویل میباشد ، عدم انتخاب صحیح زمان ممکن است منجر به لغو سفارش و یا تاخیر در تحویل سفارش گردد که مسئولیت آن به عهده مشتری خواهد بود.

ارسال ها تنها در ساعت کاری فروشگاه انجام میگردد و به درخواست خارج از این ساعت ترتیب اثر داده نمی شود، در صورتی که خارج از ساعت کاری سفارشی ثبت شود ، پیگیری سفارش و ارسال در اولین زمان ممکن در ساعت کاری روز بعد انجام خواهد شد که بر اساس اولویت سفارش های ثبت شده ممکن است این زمان افزایش یابد.

در صورت لغو سفارش به هر دلیل مسئولیت خسارات وارده به عهده مشتری بوده و فروشگاه ملزم به بازگشت مبلغ نخواهد بود.

تحویل

زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت تاثیر شرایط خارج از فروشگاه این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.

مبلغ محاسبه شده ارسال توسط سایت براساس محدوده ارسال انتخابی مشتری صورت می گیرد، در صورتی که محدوده انتخابی با آدرس مطابقت نداشته باشد، مشتری ملزم به پرداخت هزینه مازاد ارسال خواهد بود. برای تسریع در تکمیل سفارش در انتخاب روش ارسال دقت فرمایید.

پرداخت

افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

در صورتی که پرداخت طبق فاکتور صادر شده برای سفارش صورت نگیرد ( چه از جانب مشتری چه اختلال در سیستم بانکی) سفارش بعد از ۱۵ دقیقه لغو شده و فروشگاه نسبت به این سفارش هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

استفاده از سایت ای رند به منزله مطالعه و پذیرش کلیه قوانی و مقررات سایت می باشد. از اینرو هیچ ادعایی از جانب کاربر مبنی بر عدم اطلاع از مقررات پذیرفته نخواهد بود.

با حضور در  این سایت مسئولیت خرید ، رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.

همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جز اموال تیم طراحی وب اوکی به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت سایت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت .

امیدست با به کارگیری این قوانین و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.

با تشکر از اینکه قوانین سایت را مطالعه می کنید و برای خدمات رسانی بهتر آنها را به کار می بندید.